Nowe urządzenia wielofunkcyjne TA Triumph-Adler

29 czerwca 2012 r. TA-Poland wprowadza do sprzedaży trzy nowe urządzenia wielofunkcyjne formatu A3: TA Triumph-Adler 2550ci, TA Triumph-Adler 256i oraz TA Triumph-Adler 306i.

.

TA Triumph-Adler 2550ci to kolorowe urządzenie MFP będące następcą popularnego modelu DCC 2725. Dzięki dużemu, kolorowemu panelowi dotykowemu oferuje ono bardzo wysoki standard obsługi. Zintegrowana platforma HyPAS zapewnia możliwość dostosowania urządzenia do potrzeb klienta za pomocą innowacyjnych rozwiązań programowych, takich jak Scan2OCR czy drukowanie Follow-me.

Urządzenie wyróżnia się bogatym wyposażeniem standardowym, obejmującym m.in. automatyczny, odwracający podajnik dokumentów, separator prac, dwie kasety na papier po 500 arkuszy oraz tacę ręczną na 100 arkuszy, a także 2 GB pamięci RAM oraz twardy dysk 160 GB zapewniający funkcjonalność serwera dokumentów. Obsługa szerokiego zakresu gramatur papieru - aż do 256 g/m² - gwarantuje dużą elastyczność aplikacji.

Dla bardziej wymagających zastosowań przeznaczona jest gama wyposażenia dodatkowego, w tym m.in. finiszer zszywający do 50 arkuszy, dodatkowe kasety na papier, a także opcje związane z funkcjami bezpieczeństwa.

TA Triumph-Adler 256i oraz TA Triumph-Adler 306i to nowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne, charakteryzujące się wyjątkowo prostą instalacją i obsługą. Oferują one dużą funkcjonalność dla biur i grup roboczych o niewielkich nakładach wydruków i kopii. Dzięki małym wymiarom idealnie nadają się do miejsc, w których wolna przestrzeń jest mocno ograniczona.

Nowe urządzenia są kompatybilne z platformą HyPAS, która umożliwia integrację z aplikacjami pozwalającymi na dostosowanie urządzenia do potrzeb klienta. Ponadto cechują się one niższym zużyciem energii w porównaniu z ich poprzednikami i podobnie jak inne urządzenia wielofunkcyjne TA Triumph-Adler korzystają z ekologicznych rozwiązań, takich jak bębny światłoczułe o długiej żywotności.